Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Мирного щасливого дитинства нашим дітям!

Кожного року наші студенти вітали дітлахів з Міжнародним днем захисту дітей. Цього року ми продовжили цю традицію. Разом зі співробітниками та здобувачами освіти підрозділів ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» привітали дітей Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Діти прийняли участь в конкурсі малюнку на асфальті, отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з анімаційним персонажем «Ведмедик Тедді». Наприкінці заходу дітей пригостили смаколиками, які приготували співробітники школи та університету. Вітаємо дітей України зі святом!