26 квітня відбувся захист звітів з переддипломної практики здобувачами освіти спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”. Студенти представили результати своєї наполегливої роботи, використовуючи здобуті знання для аналізу та розв’язання практичних завдань. Вони працювали над проєктами, що вимагали застосування сучасних технологій та теоретичних знань, які вони отримали під час навчання. Захист був наповнений цікавими доповідями та інноваційними рішеннями, що демонструють не лише глибокі знання, але й творчий підхід до вирішення проблем. Викладачі та комісія залишились вражені рівнем підготовки наших студентів. Вітаємо всіх з успішним завершенням практики та бажаємо успіхів у майбутніх професійних починаннях!