Семінар-практикум «Поради щодо дії студентів в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру» У ВСП «РФК ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» був організований та проведений семінар-практикум «Поради щодо дії студентів в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру». Мета цього заходу – формування у молоді умінь та навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя, виховання та розвитку кмітливості, витримки та взаємовиручки. Враховуючи реалії сьогодення найактуальнішою проблемою і предметом першочергової важливості постає необхідність навчити нашу молодь тому, як запобігти лиху, врятувати себе, надати допомогу іншим та знайти вихід із небезпечного становища. В ході семінару відбувся обмін думками, щодо організації цивільного захисту у закладах освіти з запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. Поглиблені знання про сучасні засоби індивідуального захисту, професійну майстерність у використанні приладів радіаційного та хімічного контролю, навички домедичної допомоги, евакуаційні заходи у разі виникнення надзвичайних ситуацій були наближені до реальних умов. Кожна людина почуває себе в безпеці тільки тоді, коли знає, як діяти у певній ситуації. Тому нашим першочерговим завданням є навчити студентів відчувати не тільки цінність свого життя та здоров’я, а й усвідомити свої можливості у його зміцненні та збережені. Методичні матеріали щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у закладах фахової передвищої освіти надані Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.